10488 ATACAMA
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 10488 |
| Color | BROWN |
| Bundle | 4 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 8 |
| Length | 324cm / 128inch |
| Height | 191cm / 75inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2871kg |
| Block | 10488 |
| Color | BROWN |
| Bundle | 5 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 5 |
| Length | 324cm / 128inch |
| Height | 191cm / 75inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1785kg |